Uzņēmums

SIA AgroCredit Latvia ir dibināta 2011.gadā ar mērķi sniegt specializētus kreditēšanas pakalpojumus lauksaimniekiem. Uzņēmuma dibinātāji iepriekš ieguvuši vairāk kā 10 gadu pieredzi, darbojoties banku sektorā, lauksaimniecības projektu finansēšanā, jurisprudencē un uzņēmējdarbībā. Šīs zināšanas ļāvušas izstrādāt specializētus finanšu risinājumus, kas pielāgoti dažādu nozaru lauksaimnieku specifiskajām vajadzībām, un kurus Latvijas lauksaimnieki izmanto kā alternatīvu klasiskajam banku finansējumam.

Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums apkalpojis jau vairākus simtus Latvijas lauku saimniecību, pastāvīgi pieaudzis izsniegto kredītu skaits un kopējais portfeļa apjoms. Tiek attīstīti patreiz piedāvātie pakalpojumi un domāts par jauniem, kas būtu interesanti un pieejami arvien plašākam klientu lokam. Uzņēmuma pārstāvji ir regulāri sastopami dažādos lauksaimniecības nozares pasākumos un semināros, kur iespējams iegūt plašāku informāciju par mūsu darbību un piedāvātajiem kreditēšanas pakalpojumiem.

Izvēloties AgroCredit Latvia piedāvājumu, jums ir iespēja saņemt ērtus un jūsu vajadzībām pielāgotus kreditēšanas pakalpojumus, kā arī iegūt kompetentu finanšu partneri, kas padziļināti specializējies lauksaimniecības nozarē un vienmēr mēģinās rast katrai zemnieku saimniecībai piemērotāko risinājumu.