Par mums

SIA AgroCredit Latvia ir nebanku finansētājs, kas sniedz kreditēšanas pakalpojumus Latvijas lauksaimniekiem. Uzņēmums piedāvā sezonas finansējumu graudkopjiem, apgrozāmo līdzekļu un ilgtermiņa aizdevumus, kā arī līzinga pakalpojumus visu lauksaimniecības nozaru pārstāvjiem. Nodrošinām arī finansējumu ES struktūrfondu līdzfinansētiem projektiem.

Uzņēmums dibināts 2011.gadā un tā dalībnieki ir Ģirts Vinters un Jānis Kārkliņš, kas ieguvuši plašu pieredzi darbojoties banku sektorā un jurisprudencē. Uzņēmuma mērķis ir sniegt Latvijas lauksaimniekiem plašākas finansējuma pieejamības iespējas un nodrošināt zemniekus ar ērtiem, vienkārši saprotamiem un ātri pieejamiem kreditēšanas pakalpojumiem.

Uzņēmuma pamata vērtības sadarbībā ar saviem klientiem, kā arī investoriem ir godīgums, skaidri caurskatāma darbība, kā arī iespējami elastīga pieeja klienta finansiālo vajadzību nodrošināšanā un problēmu risināšanā.

Sadarbojoties ar SIA AgroCredit Latvia lauksaimnieki iegūst iespēju strādāt kopā ar kompetentu finanšu partneri, kas atradīs piemērotākos risinājumus ikdienas saimnieciskās darbības nodrošināšanai ar nepieciešamajiem finanšu resursiem.